Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam Daihatsu Trevis
Autor Wiadomość
RoboBat 

Samochód: DAIHATSU TREVIS
Wiek: 51
Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 29
Skąd: Piła
Wysłany: 2026-04-11, 08:42   Sprzedam Daihatsu Trevis

Witam wszystkich miłośników fajnych autek.

Po 7 latach użytkowania tego bardzo wdzięcznego autka przyszedł czas pożegnać się z naszym Treviskiem.

Kupiłem dla żony z założeniem, że pojeździ nim jakieś 2 lata, żeby przypomniała sobie jak się jeździ autem po 15 latach przerwy od swojego poprzedniego malucha. Z 2 lat zrobiło się 7. Mimo ogromnej sympatii i wielu wspaniałych chwil spędzonych w tym aucie żona już dorosła do decyzji o zmianie na jakiś większy wóz.

Podaję link do ogłoszenia:

https://www.otomoto.pl/os...s-ID6HYQLT.html

Chętnych zapraszam do kontaktu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8