RoboBat
Samochód: DAIHATSU TREVIS
Wiek: 51 Dołączył: 22 Maj 2019 Posty: 29 Skąd: Piła
|
Wysłany: 2026-04-11, 08:42 Sprzedam Daihatsu Trevis
|
|
|
Witam wszystkich miłośników fajnych autek.
Po 7 latach użytkowania tego bardzo wdzięcznego autka przyszedł czas pożegnać się z naszym Treviskiem.
Kupiłem dla żony z założeniem, że pojeździ nim jakieś 2 lata, żeby przypomniała sobie jak się jeździ autem po 15 latach przerwy od swojego poprzedniego malucha. Z 2 lat zrobiło się 7. Mimo ogromnej sympatii i wielu wspaniałych chwil spędzonych w tym aucie żona już dorosła do decyzji o zmianie na jakiś większy wóz.
Podaję link do ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/os...s-ID6HYQLT.html
Chętnych zapraszam do kontaktu. |
|